לשתף במקום להיאבק         

*שם
*טלפון
דוא"ל

סדנאות והרצאות - לחיזוק הקשר הזוגי

אני מזמינה אתכם לקחת פסק זמן מהמרוץ היומיומי, למען עצמכם ולמען הזוגיות שלכם. בואו למלא את עצמכם בכוח ואנרגיה כדי שתוכלו להמשיך ולרוץ יחד עוד שנים רבות.

את ואני - אני ואתה - סדנה לזוגות

רובנו חיים בתחושה שאין לנו מספיק זמן. אנחנו עסוקים מאוד בעבודה, בניהול הבית, בגידול הילדים ועוד, אין סוף למטלות. וכך בלי לשים לב, הקשר הזוגי נדחק הצידה מרוב תפקידים ומשימות. קשר זוגי מודע מאפשר לכל אחד מבני הזוג לממש את הרצונות שלו בזוגיות ותורם לתחושת אושר, הנאה וסיפוק גדולים יותר. מטרת הסדנה לפתח מודעות על ה"ריקוד הזוגי" שלכם.
8 מפגשים חווייתיים, אחת לשבוע. מספר המשתתפים בסדנה מוגבל ל-16.

הכל נשאר במשפחה - סדנה להורים

בקבוצה קטנה ואינטימית ובאווירה חיובית ומקבלת, ניתן ליצור שינוי משמעותי לחיזוק הקשר המשפחתי. הקבוצה מאפשרת ללמוד אחד מהשני ולגלות שאנחנו לא לבד בהתמודדות מול הדילמות והקשיים של חינוך ילדים בימינו. הסדנה מאפשרת לראות בקשיים אתגר והזדמנות לצמיחה בתפקידנו כהורים, לרכוש נקודות מבט שונות על המציאות הקיימת ולשכלל את יכולת התגובה והבחירה שלנו - על ידי בחירת דרך שתשרת טוב יותר את הילדים שלנו ואותנו. 10
מפגשים חווייתיים, אחת לשבוע. מספר המשתתפים בסדנה מוגבל ל-20.

נשים מדברות זוגיות - סדנה לנשים

מוטיבציה אישית היא מפתח להצלחה בזוגיות. הבחירה לשים דגש על מערכת היחסית מעניקה את יכולת הצמיחה. זוהי ההזדמנות שלך להעניק מתנה יקרת ערך לעצמך ולאדם שאת אוהבת. לקחת יוזמה, להרפות מאחיזת המוכר וללמוד את סוד ההצלחה לזוגיות טובה.
8 מפגשים חווייתיים, אחת לשבוע. מספר המשתתפות בסדנה מוגבל ל-16.

על זוגיות, חינוך ומה שביניהם - הרצאות וסדנאות לקבוצות
ניתן להזמין הרצאות בתחום הזוגיות או החינוך בהתאם לצורך וקבוצת היעד. הנושאים שיועברו יכולים להיות מגוונים ורחבים וייקחו בחשבון התאמה ורלוונטיות לקבוצה. ניתן לקיים את הרצאות והפעילות בכל הארץ בקרבת מקום המגורים של הקבוצה (מועדון, בית-עם, אולם, בי"ס, מתנ"ס וכד').