לקבל במקום לאבד         

*שם
*טלפון
דוא"ל

ייעוץ זוגי/אישי ב"שיטת המרתון"

שיטה ממוקדת להבנת הקשיים בזוגיות ופתרונם

שיטת "המרתון הזוגי", היא שיטה שמוכיחה את עצמה כמומלצת ביותר לפתרון ממוקד ויעיל. סיגלית גלאי מיישמת ביחד עם הזוג, שיטה מובנית וקצרת מועד הכוללת מפגשים זוגיים אינטנסיביים. בתהליך מושם דגש על הבנת הצרכים של כל אחד מבני הזוג ובדיקת מערך הציפיות. התהליך מתבצע על ידי היועץ הזוגי באמצעות "כלים מזהים" הממקדים את המחלוקות בזוגיות, במטרה ליצור שינוי שיחזיר את השותפות, האינטימיות והשמחה לזוגיות. הדרך נעשית באמצעות תקשורת פתוחה היוצרת אווירה חיובית, במקום מאבקי כוח גלויים או סמויים ויצירת עידוד, הבנה ושיתוף.

במיוחד לזוגות המעוניינים בייעוץ זוגי מאזור באר-שבע והדרום, שיטת ה"מרתון הזוגי", אותה מיישמת סיגלית גלאי בייעוץ זוגי בבאר-שבע והדרום, מציעה גישה מעשית ויעילה, המאפשרת לזוג להמשיך ולהתמודד באופן עצמאי גם בתום תהליך הייעוץ הזוגי. השיטה מבוססת על חשיבה חיובית ואמונה ביכולתם של אנשים ליצור את השינוי בחייהם. שינוי שיוביל לשיפור איכות הקשר הזוגי, כשהדגש מושם על בחינת ההווה עם הסתכלות לעתיד.

 

מתי כדאי לפנות לייעוץ זוגי ?
ישנן סיבות רבות הגורמות לזוגות רבים לפנות לייעוץ זוגי, המאפיין המרכזי של כולם היא התחושה של אי שביעות רצון מהזוגיות והידיעה שניתן להגיע ליחסים יותר מספקים ומאושרים. לכן, ברגע שאחד מבני הזוג מרגיש שהוא זקוק לייעוץ - כדאי לפנות. מבלי להיפגע או להאשים אחד את השני. מכיוון שלא מדובר ב"אשמים" אלא ברצון חיובי להגיע לזוגיות טובה ומספקת יחד בתחומים השונים של חייכם כזוג.

 


ייעוץ זוגי בבאר-שבע ובדרום - ייעוץ בשיטת ה"מרתון הזוגי":


במיוחד לתושבי באר-שבע והדרום: "המרתון הזוגי" - קרוב לביתכם!

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת היכרות ללא עלות - לחץ כאן